Uprzejmie informujemy, że zebranie Rady Rodziców odbędzie się we wtorek 07.05.2019., o godzinie 18:00, w sali numer 116.
Przewodniczący
Robert Szelugowski
Uprzejmie informujemy, że zebranie Rady Rodziców odbędzie się we wtorek 07.05.2019., o godzinie 18:00, w sali numer 116.
Przewodniczący
Robert Szelugowski
W marcu zorganizowano wystawę poświeconą patronowi naszej szkoły, która dostępna była dla całej społeczności szkolnej.
W kwietniu podczas zajęć dodatkowych rozwijających odbyły się warsztaty plastyczne, na których dzieci wykonywały ozdoby wiosenne i wielkanocne. Pod koniec miesiąca zaprezentowano wystawę z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń.
Nauczyciele bibliotekarze
Mejszagoła jest gminą partnerską Olsztynka. Stąd pomysł nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku, aby nawiązać bliższe relacje z uczniami Gimnazjum im. księdza Józefa Obrembskiego w Miejszagole. Inicjatorami licznych działań prowadzących do kolejnych spotkań z Rodakami stali się państwo Katarzyna i Maciej Hacia. Nie udałoby się jednak osiągnąć tak wiele bez pomocy i zaangażowania całej społeczności lokalnej. Dwukrotnie organizowano wyjazdy do Mejszagoły i okolic, by zawieźć Rodakom prezenty gromadzone przy udziale wszystkich mieszkańców Olsztynka pod hasłem "Paczka na Litwę". Pani dyrektor Beata Bukowska, która gościła wraz z uczniami naszej szkoły w Gimnazjum im. księdza Józefa Obrembskiego w Miejszagole, zaprosiła Rodaków do Olsztynka. Wizyta czterdziestu uczniów i ich nauczycielek w naszej pięknej okolicy trwała od 23 do 26 kwietnia.
Atrakcjom nie było końca
Po przyjeździe do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Perkoz wieczorem miało miejsce wspólne ognisko przy akompaniamencie akordeonu (Maciej Hacia) i gitary (Jerzy Tytz). W spotkaniu uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, rodzice, nauczyciele i przyjaciele szkoły.
Kolejny dzień obfitował we wrażenia edukacyjno - artystyczne. Nasi goście odwiedzili Szkołę Podstawową nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego, gdzie uczestniczyli w lekcjach historii. Pierwszą część zajęć przeprowadził absolwent szkoły pan Grzegorz Kluczek, obecnie kierownik Interaktywnego Muzeum Państwa Krzyżackiego w Działdowie. Zajęcia były poświęcone historii i dziedzictwu Państwa Zakonnego. Dzieci miały okazję zapoznać się również ze specyfiką pracy muzealnika. Pan Grzegorz, oprócz prezentacji multimedialnej, przywiózł wiele ciekawych eksponatów (monety, stare naczynia, elementy uzbrojenia), które można było obejrzeć, a nawet dotknąć. Druga część zajęć została przeprowadzona przez panią Ewę Zarzecką. Dotyczyły one Unii polsko - litewskiej w Krewie. Dzieci poprzez zabawę zapoznały się z najważniejszymi faktami związanymi z tym wydarzeniem. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wystąpienie pana Mariusza Jankowskiego, członka Bractwa Rycerskiego „Konwent Świętego Piotra” w Olsztynku, który zaprezentował elementy ubioru i uzbrojenia średniowiecznych rycerzy.
Następną atrakcją czekającą na gości był spektakl „Nasz Mały Książę” przygotowany przez Annę Ciesielską i jej kreatywnych wychowanków z klasy 7c. O godz. 12.00 w kinie "Grunwald" przybyłych Rodaków z Litwy oficjalnie powitała pani dyrektor Beata Bukowska. Głos zabrała także jedna z nauczycielek gimnazjum w Mejszagole, przybliżając zgromadzonym na widowni uczniom naszej szkoły, przedstawicielom władz miasta, przybyłym darczyńcom oraz mieszkańcom Olsztynka historię swego miasta oraz opowiadając o szkole. Głos zabrał także pan Jerzy Tytz. Po części oficjalnej przenieśliśmy się w świat Małego Księcia. W atmosferę spektaklu wprowadziła nas piosenka „Mały Książę i Róża” zaśpiewana przez Kornelię Zych z kl. 5a. Następnie aktorzy zaprezentowali widzom własną koncepcję omówionej na lekcjach polskiego powiastki filozoficznej. Lektura bowiem zainspirowała ich do napisania scenariusza przedstawienia, gdzie mieszkańcami planet odwiedzanymi przez Małego Księcia nie byli dorośli (jak w oryginale), ale dzieci - tak wcześnie już zagubione na własnych planetkach samotności, próżności i uzależnień. Efekt pracy nad spektaklem przerósł oczekiwania polonistki. Widownia śledziła współczesną historię Małego Księcia z zapartym tchem, zaś aktorzy naprawdę mają powody do dumy. Wśród nich Bartosz Jastrzębowski z kl. 6c, który świetnie wcielił się w tytułową rolę. Reżyser na koniec podziękował państwu Grażynie Figielskiej i Maciejowi Hacia, bez których pomocy przy warstwie wizualno - muzycznej przedstawienie nie miałoby tak silnego przekazu.
Po obiedzie i odpoczynku nasi przyjaciele z Litwy wzięli udział w biegu na orientację INO zorganizowanym przez Sylwię i Waldemara Młodkowskich. Każda grupa po krótkim przeszkoleniu, wyposażona w mapę i kartę startową, miała za zadanie odnaleźć 10 punktów, odbić kartę na każdym, no i oczywiście zrobić to w jak najkrótszym czasie. Wyzwanie wymagało zaangażowania, kreatywności i kondycji. Wszystkie grupy świetnie sobie poradziły i zabawa była przednia.
Tego samego dnia o godz. 18.00 miała miejsce msza święta w intencji gości i ich rodzin, którą odprawił Ksiądz Dziekan Stanisław Pietkiewicz. Modlitwę wiernych i czytania przygotowała Marzena Obuchowicz, a o oprawę muzyczną zadbały Wioletta Figielska-Korgul i Grażyna Figielska. Po mszy odbyło się spotkanie z księdzem proboszczem.
Trzeci dzień goście spędzili, zwiedzając Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku, gdzie odbyły się warsztaty malowania na szkle. Następnie mieli okazję poznać pracę hutnika w naszej olsztyneckiej Hucie Szkła Artystycznego. Po wyśmienitym obiedzie, który dwukrotnie przygotowały dla gości panie: Alina Janeczek i Sylwia Widmańska w "Restauracji z Zielonym Piecem", uczniowie z Mejszagoły wzięli udział w warsztatach perkusyjnych poprowadzonych przez pana Zbigniewa Chrzanowskiego. Wieczorem zaś wspólnie z młodzieżą z naszej szkoły bawili się na dyskotece w MGOK w Olsztynku.
Pożegnanie
26 kwietnia nasi Rodacy - po spotkaniu w ratuszu z Burmistrzem Olsztynka Mirosławem Stegienko i jego zastępcą panią Anną Luśnia oraz zwiedzeniu Multimedialnego Muzeum Obozu Jenieckiego Stalag IB i Historii Olsztynka - pożegnali się z naszym miasteczkiem. Wizyta obfitowała w liczne atrakcje, ale najważniejsze jest to, że narodziła się prawdziwa więź. Więź między Polakami z Olsztynka i Polakami z Litwy. Będziemy ją pielęgnować i utrzymywać współpracę z Gimnazjum im. księdza Józefa Obrembskiego w Miejszagole.
Te kilka dni na długo zostanie w sercach i gości, i gospodarzy, którzy serdecznie dziękują przyjaciołom naszej szkoły za wsparcie finansowe wizyty Rodaków z Litwy. Są to ludzie o wielkim sercu - Państwo: Bożena i Mirosław Stegienko, Dorota i Krzysztof Szkoda, Wiesław Gąsiorowski, Jolanta Wilkaniec, Dariusz Jaszczanin, Teresa Ziółkowska, Jerzy Witkowski, Ryszard Kobus, Waldemar Młodkowski, Sylwia i Mariusz Widmańscy, Alina Janeczek, Teresa Zajadlak. Ponadto: firma "Nutripol", firma "Tymbark", drukarnia "Experss Art Print", firma „Lear” Leszek Argalski, firma "Geo- Ekspres" Robert Dumka, Narodowcy z Olsztynka, Stowarzyszenie Aktywna Gmina Olsztynek.
Pani dyrektor Beata Bukowska oraz państwo Katarzyna i Maciej Hacia, którzy zorganizowali tę wizytę, serdecznie dziękują mieszkańcom Olsztynka za wsparcie finansowe podczas zbiórek po mszach świętych w parafii NSPJ w Olsztynku. Ponadto radnym: Jerzemu Głowaczowi, Rafałowi Draszek, Stefanowi Pieńkowskiemu, Robertowi Dumka, Mariuszowi Zakrzewskiemu, Romanowi Lewandowskiemu, Krzysztofowi Kowalskiemu, Alicji Woźnickiej, Irenie Pisarewicz, Robertowi Waraksie.
Serdecznie dziękują też za współpracę Burmistrzowi Mirosławowi Stegienko, Księdzu Dziekanowi Stanisławowi Pietkiewiczowi, prezesowi Stowarzyszenia Aktywna Gmina Olsztynek Jerzemu Tytz, pracownikom Miejskiego Domu Kultury w Olsztynku i pracownikom Referatu Promocji i Muzeum Historii Olsztynka.
Anna Ciesielska
24 kwietnia w kinie "Grunwald" w Olsztynku odbyło się przedstawienie pt. "Nasz Mały Książę". Uczniowie kl. 7c wraz z panią Anna Ciesielską zaprosili uczniów naszej szkoły oraz gości z Mejszagoły na spektakl, który powstał na podstawie autorskiego scenariusza napisanego pod opieką polonistki-wychowawczyni. Historia nam ukazana nie oddawała wiernie oryginału, którego autorem jest Antoine de Saint Exupery. Bowiem planety odwiedzane przez głównego bohatera (w jego rolę doskonale wcielił się Bartosz Jastrzębowski z kl. 6c) zamieszkiwane były przez dzieci.
W klimat spektaklu wprowadziła widzów piękna piosenka wykonana przez Kornelię Zych z kl. 5a (przygotowanie - pan Maciej Hacia). Na początku była pokazana scena, gdy Mały Książę prosi rodziców o narysowanie baranka. Jednak oni odmawiają z uwagi na zbyt wiele pracy i zmęczenie. Jego życzenie spełnia na szczęście pilot, który staje się też powiernikiem w problemach sercowych. Tytułowy bohater poznaje Różę przez skype, ale potem sprawy się komplikują... Książę wyrusza zatem w podróż i spotyka kolejno: Króla - piłkarza, Próżnego - "królową Facebooka", Pijaka uzależnionego od energetyków, Bankiera kolekcjonującego Pokemony, Latarnika, który układa kostkę i Geografa - kujona. Na Ziemi poznaje róże oraz Lisa i cała historia kończy się happy endem.
Spektakl nie przedstawiał dokładnie historii opisanej w książce, gdyż aktorzy przenieśli ją do współczesnych czasów, co podkreślone zostało adekwatnie dobranymi reklamami oraz piosenkami (operator - pani Grażyna Figielska).
Każda scenka nas czegoś nauczyła i było tam wiele najważniejszych cytatów z powiastki filozoficznej. Przekonaliśmy się przede wszystkim, że lektura może zainspirować uczniów do dokonania rzeczy niezwykłej - przedstawienia, które integruje klasę, pozwala zaprezentować ukryte talenty i daje okazję do pokazania zupełnie nowego oblicza klasy sportowej. Chętnie obejrzałabym ten spektakl drugi raz.
Kinga Sawczuk
Serdecznie dziękujemy Naszym Darczyńcom, którzy wsparli nas finansowo w zorganizowaniu przyjazdu Rodaków z Litwy.
Zapraszamy Darczyńców i mieszkańców Olsztynka na spektakl "Nasz Mały Książę", podczas którego powitamy Rodaków
z Mejszagoły. Uroczystość odbędzie się 24. 04. 2019r. o godz. 12. 00 w kinie "Grunwald" w Olsztynku.
Nasi Darczyńcy: Państwo Dorota i Krzysztof Szkoda, Pan Wiesławaw Gąsiorowski, firma Nutripol, Pani Jolanta Wilkaniec, Pan Dariusz Jaszczanin Garden Flo, Pani Teresa Ziółkowska, Pan Jerzy Witkowski, Pani Teresa Zajadlak restauracja Pod zamkiem, Państwo Anna Kobus-Górniak, Ryszard Kobus i Grażyna Kobus, Państwo Bożena i Mirosław Stegienko, Państwo Sylwia i Mariusz Widmańscy, Pan Waldemar Młodkowski, Pan Leszek Argalski firma „Lear”, Pan Robert Dumka Geo-Ekspers, Stowarzyszenie Aktywna Gmina Olsztynek, firmia Tymbark, Alina Janeczek, Narodowcy z Olsztynka.
Dziękujemy!!!!
Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Olsztynka, którzy wsparli nas finansowo podczas zbiórek po mszach świętych w parafii NSPJ w Olsztynku. Serdecznie dziękuję Radnym: Jerzemu Głowaczowi, Rafałowi Draszek, Stefanowi Pieńkowskiemu, Robertowi Dumka, Mariuszowi Zakrzewskiemu, Romanowi Lewandowskiemu, Krzysztofowi Kowalskiemu, Alicji Woźnickiej, Irenie Pisarewicz, Robertowi Waraksie.
Ministerstwo Edukacji Narodowej informuje, że każda osoba posiadająca kwalifikacje pedagogiczne może być członkiem zespołu egzaminacyjnego i nadzorującego podczas tegorocznych egzaminów. Wszyscy chętni nauczyciele, którzy chcą pomóc uczniom mogą się już zgłaszać do kuratoriów oświaty.
W dniu 27.03.2019 r. uczeń klasy IV a Szkoły Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku
Ziemowit Smoliński zajął I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy Pożarniczej i zakwalifikował się do konkursu powiatowego.
Uczennica klasy IV a Szkoły Podstawowej im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku
Aleksandra Lisowska zajęła 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego OLIMPUS.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
Marzymy o tym, aby w naszej szkole nie było ani jednego dziecka, które z powodu trudnej sytuacji finansowej nie może rozwijać swoich pasji i zainteresowań. Dlatego przystąpiliśmy do ogólnopolskiego programu stypendialnego Stypendia św. Mikołaja.
Stypendia św. Mikołaja przyznajemy od 2018 roku. Od tego czasu udało nam się przyznać 2 stypendia.
Stypendia dedykowane są uczniom zdolnym, zaangażowanym społecznie pochodzących z rodzin o niewysokich dochodach. Wspólnie możemy pomóc rozwinąć im skrzydła!
Kryteria przyznania stypendium:
Stypendia są przyznawane na podstawie regulaminu przez szkolną komisję stypendialną.
Wszystkich zainteresowanych stypendiami św. Mikołaja zapraszamy do kontaktu z szkolnym koordynatorem programu stypendialnego: Elżbieta Łoniewska wicedyrektor szkoły.
Do wsparcia programu Stypendia św. Mikołaja przekonuje nestor polskiego aktorstwa Franciszek Pieczka, który od lat wspiera: Stypendia są bardzo potrzebne, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy rozwarstwienie ekonomiczne jest tak ogromne. Dzieci z biednych rodzin, nawet jeżeli są zdolne, nie pójdą dalej się uczyć. Nasze państwo nie jest zbyt prężne we wspieraniu słabszych. Trzeba wyrównać te szanse i pomagać jak kto może. Nie trzeba fundować całego stypendium, ale gdyby tak skrzyknęło się parę osób to wtedy grosz do grosza i uzbiera się spora sumka. Z całego serca popieram program Stypendia św. Mikołaja!
Chcesz wesprzeć uczniów z naszej szkoły? Przekaż dedykowaną darowiznę na stypendia w naszej szkole. (100% przekazanej kwoty zostanie przekazane potrzebującemu uczniowi)
Nr szkolnego subkonta |
96 1090 0004 9149 0000 0000 0493 |
Szkoła Podstawowa nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku |
|
Więcej informacji o programie stypendialnym na stronie Fundacji Świętego Mikołaja, która zarządza programem: www.mikolaj.org.pl/stypendia-sw-mikolaja/
Fundacja Świętego Mikołaja ul. Koszykowa 24/7, Warszawa www.mikolaj.org.pl; KRS 0000126602
WYKAZ SAL NA ZEBRANIA Z RODZICAMI
w dniu 28 marca 2019 r.
klasa | sala | godz. | wychowawca |
I a | 416 | 16:00 | Merchel Bożena |
I b | 400 | 16:30 | Sochacka Danuta |
II a |
413 |
16:00 | Kostrzewa Hanna |
II b | 412 | 15:30 | Kidawa Bogumiła (zebranie odbędzie się w środę 3 kwietnia) |
III a | 414 | Hacia Katarzyna ( zebranie odbyło się 21 marca) | |
III b | 415 | Elżbieta Jatczak-Andrzejewska (zebranie odbyło się 19 lutego) | |
IV a | 411 | 17:00 | Wyszyński Adam |
IV b | 215 | 17:00 | Wioletta Figielska-Korgul |
IV c | 317 | 17:00 | Kowalska Małgorzata |
IV d | 111 | 16:00 | Zarzecka Ewa |
V a | 303 | 17:00 | Jaroszewska Agnieszka |
V b | 313 | 17:00 | Flisikowski Jerzy |
V c | 314 | 16:00 | Kaska Beata |
V d | 402 | 17:00 | Janikowska Małgorzata |
VI a | 112 | 17:00 | Hacia Jarosław (zebarnie odbędzie się w środę 3 kwietnia) |
VI b | 112 | 17:00 | Mikitiuk Bożena ( zebranie odbędzie się w czwartek 4 kwietnia) |
VI c | 113 | 17:00 | Grochowalska Andrzej |
VI d | 316 | 17:00 | Borkowska Renata |
VI e | 115 | 16:00 | Ewa Staniszewska |
VII a | 312 | 17:00 |
Bartnikowska Magdalena |
VII b | 315 | 17:00 | Gilewicz Agnieszka |
VII c |
114 | 17:00 | Ciesielska Anna |
VIII a | 304 | 17:00 | Szostek Małgorzata |
VIII b | 116 | 17:00 | Bromberg Justyna |
Dyżur informacyjny pełni klasa VII c- wych. p. A. Ciesielska
Nauczyciele, którzy nie mają wychowawstw, pełnią dyżur konsultacyjny w pokoju nauczycielskim w godz. 16:30-17:30
Doskonale zaprezentowały się dziewczęta z UKS Perły Olsztynek, zajmując III miejsce w XIII Ogólnopolskim Wiosennym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Olsztynka.
W sobotę 16 marca 2019 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku już po raz trzynasty odbył się Ogólnopolski Wiosenny Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Burmistrza Olsztynka. Organizatorem Turnieju był Uczniowski Klub Sportowy Perły Olsztynek oraz Gmina Olsztynek. W rozgrywkach wzięło udział 14 drużyn z całej Polski, rywalizowano o puchar Burmistrza Olsztynka, który był głównym sponsorem imprezy. Turniej oprócz rywalizacji na boisku promował nawyk regularnej aktywności ruchowej mającej na celu rozwijanie sportowych pasji u dzieci w wieku szkolnym oraz podniesienie ich piłkarskich umiejętności, wychowanie najmłodszych w duchu Fair-Play oraz wzajemnego szacunku i tolerancji. Patronat nad całą imprezą objął Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.
Na turniej przybyli zaproszeni goście: Burmistrz Olsztynka Mirosław Stegienko wraz z zastępcą Anną Luśnią, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Olsztynku Beata Bukowska, rodzice oraz liczna rzesza kibiców i sympatyków piłki nożnej. Wszystkich uczestników turnieju powitał prezes zarządu UKS Perły Olsztynek Zbigniew Serowiński a uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Olsztynka Mirosław Stegienko.
Mecze sędziowali Grzegorz Rudziński i Tomasz Trochim z Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Trafnymi komentarzami oraz obsługą tablicy świetlnej zajmowali się Mariusz Dąbrowski oraz Szymon Pieczywek. Fotografowanie jak zawsze należało do Radosława Juszczyka i Grażyny Figielskiej a opiekę medyczną sprawowała Jolanta Ponczkowska.
Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych: kat. młodziczki U-13 oraz U-12 i młodsze. Najpierw rozgrywano mecze eliminacyjne w grupach a potem spotkania pucharowe.
Rywalizacja na olsztyneckiej hali przebiegała na wysokim poziomie a zespoły pokazały nieprzeciętne umiejętności na parkiecie. Aby wyłonić zwycięzców rozegrano ponad 30 meczów, w których strzelono 73 gole, gra prowadzona była w duchu Fair Play. Atmosfera podczas zawodów była jednocześnie wspaniałą zabawą. Przerwy wypełniły występy perkusistek „Padaczki” prowadzonej przez Zbigniewa Chrzanowskiego.
Emocji było wiele. Bardzo licznie zgromadzona publiczność żywiołowo dopingowała nasze piłkarki.
Trzecie miejsce dla naszych Pereł stało się faktem !!!!!!!! zarówno w kategorii U-13 jak i w kategorii U-12 i młodsze.
Perły Olsztynek – kat. młodziczki U-13 wystąpiły w składzie: Aleksandra Mierzejewska, Karolina Draszek, Julia Kowalska, Maja Jaroszewska, Emilia Syska, Aleksandra Pacuszka, Agnieszka Łapińska, Wiktoria Lipska.
Perły Olsztynek – kat. młodziczki U-12 i młodsze : Lena Staniszewska, Julia Nachaj, Zosia Mojsik, Oliwia Rabij, Amelia Rutkowska, Iga Ososińska, Nikola Józefowicz, Lena Łojewska i Paulina Zawistowska.
Brawo ! Brawo! Brawo !
Po rozegraniu wszystkich meczów nastąpiła ceremonia wręczenia nagród.
Nagrody wręczali: Burmistrz Olsztynka Mirosław Stegienko wraz z Zastępcą Anną Luśnią oraz członkowie Zarządu UKS Perły Olsztynek: Radosław Juszczyk, Jerzy Gołaszewski, Wojciech Jaroszewski oraz Mariusz Dąbrowski.
Wszystkie uczestniczące w turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe medale i statuetki a trzy najlepsze w każdej kategorii otrzymały puchary, medale i nagrody rzeczowe. Przyznano również nagrody indywidualne.
W przygotowanie i realizację imprezy zaangażowani byli: Małgorzata Śliżewska, Radosław Juszczyk, Jerzy Gołaszewski, Mariusz Dąbrowski, Grażyna Figielska, Szymon Pieczywek, Zbigniew Serowiński oraz rodzice zawodniczek grających na co dzień w UKS Perły Olsztynek.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
Kat. młodziczki U-12
I miejsce – UKS SZÓSTKA INOWROCŁAW
II miejsce – AMP TYGRYSIĄTKA „TYGRYS”
III miejsce – UKS PERŁY OLSZTYNEK
IV miejsce – ULKS „PROMETEUSZ” TUCHOMIE
V miejsce – KAPERKI PUCK
VI miejsce – UKS DELTA NOWY STAW
VII miejsce – SP 1 MAKÓW MAZOWIECKI
VIII miejsce – UKS MILICZ
IX miejsce – UKS SP 2 MILICZ
Wyróżnienia indywidualne w kat.młodziczki U-12 i młodsze:
. Najlepsza Zawodniczka – Lena Staniszewska (UKS Perły Olsztynek)
. Królowa Strzelczyń – Oliwia Związek (AMP Tygrysiątka „Tygrys”)
. Najlepsza Bramkarka – Patrycja Kielecka (UKS Szóstka Inowrocław)
. Najmłodsza Zawodniczka –Oliwia Szczecińska (UKS Delta Nowy Staw)
Kat. młodziczki U-13
I miejsce – AMP TYGRYSIĄTKA „TYGRYS”
II miejsce – UKS SZÓSTKA INOWROCŁAW
III miejsce – UKS PERŁY OLSZTYNEK
IV miejsce – OLIMPICO-PANTERY MALBORK
V miejsce – AKADEMIA PIŁKARSKA OSTRÓDA
Wyróżnienia indywidualne w kat.młodziczki U-13:
. Najlepsza Zawodniczka – Oliwia Poręba (AMP Tygrysiątka „Tygrys”)
. Królowa Strzelczyń – Julita Lipińska (UKS Szóstka Inowrocław)
. Najlepsza Bramkarka – Ola Jankowska (UKS Szóstka Inowrocław)
Szczególne podziękowania kierujemy jak zwykle niezawodnym i hojnym sponsorom: Burmistrzowi naszego miasta Panu Mirosławowi Stegienko, Dyrektor MOPS w Olsztynku – Pani Ewie Szerszeniewskiej, Państwu Śliżewskim - GLOBI, Andrzejowi Szałkowskiemu – Baza Zaplecza Technicznego, Firmie R-GOL, Firmie Tymbark, Panu Waldemarowi Młodkowskiemu, Gospodarstwu Rybackiemu „Szwaderki” – Panu Mirosławowi Tymoszczuk, Bankowi Spółdzielczemu w Olsztynku, Zakładowi cukierniczemu „Jagodzianka”, Kancelarii Notarialnej – Pani Teresie Ziółkowskiej, Firmie Geo-Ekspres oraz Warmińsko-Mazurskiemu Związkowi Piłki Nożnej.
Podziękowania należą się również Dyrektor SP nr 1im. Noblistów Polskich w Olsztynku Pani Irenie Jędruszewskiej i wicedyrektorowi Markowi Bartkowskiemu, Dyrekcji SP nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku oraz rodzicom Perełek.
Projekt dofinansowany był ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Olsztynek.
Prezes UKS Perły Olsztynek
Zbigniew Serowiński
Powered by aSc EduPage