Aktualności

Aktualności

    • 20gru
    • 19gru
      • VI a w Warszawie
        • VI a w Warszawie

           13 grudnia nasza klasa wraz z wychowawcą wybrała się na jednodniową wycieczkę do Warszawy w ramach odmiany od nauki w szkolnych ławkach.

          Z samego rana około godziny 8.00 stawiliśmy się przy szkole i wyruszyliśmy do stolicy. Podczas podróży mogliśmy się integrować, przyjemnie spędzić  wspólnie podróż.

          Pierwszym punktem wycieczki było odwiedzenie uroczej herbaciarni. Wszyscy ze smakiem popijaliśmy herbatkę lub gorącą czekoladę, niektórzy jednak woleli coś bardziej sycącego. Po pewnym czasie udaliśmy się do Manufaktury.  Tam przywitały nas panie, które tam pracują. Mogliśmy się dowiedzieć, jak zostaje przygotowana prawdziwa czekolada, od ziarenka aż po tabliczkę. Jako nowicjusze bardzo uważnie słuchaliśmy pań i w nagrodę za aktywne uczestniczenie w lekcji o tym smakołyku mogliśmy przygotować swoją własną czekoladę udekorowaną według uznania. Potem mogliśmy spróbować prawdziwej czekolady i porównać ją ze sztucznymi wyrobami ze sklepów. Na sam koniec wszyscy kupiliśmy „pamiątki” w postaci różnie udekorowanych i uformowanych tabliczek czekolady. Kolejny punktem wycieczki był obiad ufundowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w stołówce tej placówki. Po udanym posiłku zwiedzaliśmy  MEN, gdzie każdy otrzymał upominki. Około godziny 15.00  udaliśmy się do teatru muzycznego „Buffo” na musical „Metro”. Po zajęciu miejsc uważnie przyglądaliśmy się temu widowisku.”Metro” przedstawiało historię miłosną Jana i Anny, którzy poznali się w podwarszawskim metrze. Był to pierwszy polski musical, który został stworzony 25 lat temu. Wszystkim podobał się ten występ. Zachwyceni musicalem spokojnie mogliśmy się udać w drogę powrotną do domu.

          Kornelia Danilewicz – uczestniczka wycieczki

    • 14gru
        • ZAPRASZAMY NA LODOWISKO !!!

               

          Od soboty, czyli od 15 grudnia, uruchamiamy lodowisko przy naszej szkole.

          Bardzo serdecznie zapraszamy do korzystania i zalecamy by obowiązkowo na łyżwy  ze sobą zabrać szeroki uśmiech J

          W załączeniu podajemy godziny otwarcia i cennik.

          Telefon kontaktowy pod którym można uzyskać dodatkowe informacje oraz dokonać rezerwacji dla grupy zorganizowanej:  513 246 827

          cennik_oplat(1).pdf

          GRUDZIEN(1).xls

          STYCZEN(1).xls

    • 11gru
    • 10gru
      • Wojewódzka Konferencja Szkół Promujących Zdrowie
        • Wojewódzka Konferencja Szkół Promujących Zdrowie

          W dniu 16 listopada 2018 r. przedstawiciele naszej szkoły p. dyrektor Beata Bukowska, p. Anna Sołoducha i p. Małgorzata Szostek uczestniczyły w Wojewódzkiej Konferencji Szkół Promujących Zdrowie, której organizatorem był Warmińsko – Mazurski Kurator Oświaty. Głównym celem spotkania było podsumowanie pracy szkół i wręczenie Certyfikatów ,,Szkoły Promującej Zdrowie” oraz Aktów przynależności do sieci szkół i placówek ubiegających się o certyfikat.

          Nasza placówka znalazła się w grupie szkół, które otrzymały akt przynależności. Certyfikaty oraz Akty Przynależności  zostały wręczone przez Wicekuratora Oświaty p. Wojciecha Cybulskiego. W uroczystości wzięli udział, także senator RP p. Małgorzata Kopiczko, poseł na sejm p. Jerzy Małecki, wicekurator p. Wojciech Cybulski, koordynator programu p. Anna Zdaniukiewicz oraz przedstawiciele straży pożarnej, policji, KOWR, wojewódzkiej stacji Sanepid, dyrektorzy szkół i nauczyciele. Hasłem przewodnim konferencji było ,,Poszukiwanie wartości”, wykład na ten temat wygłosił ks. prof. dr hab. Wojciecha Guzewicza Dziekan Wydziału Studiów Technicznych i Społecznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Ełku. Ponadto mieliśmy możliwość wysłuchania i obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu uczniów i przedszkolaków. Gospodarzem całej uroczystości był Zespół Szkół nr 6 w Ełku.

          Anna Sołoducha i Małgorzata Szostek

    • 05gru
    • 05gru
      • Odnośnik: ?
        • 04.12.2018 byliśmy obecni na gali wręczenia Certyfikatu Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty „ Szkoła Przyjazna Środowisku” który również otrzymała nasza szkoła. Certyfikat jest przyznawany szkole za szczególną aktywność w zakresie propagowania postaw proekologicznych. Podziękowania kierujemy do  wszystkich osób które przyczyniły się do osiągnięcia takiego wyróżnienia.

          Daniel Łuziński

    • 03gru
        • Pani Dyrektor

          Beacie Bukowskiej

          Wyrazy głębokiego współczucia i ubolewania

          z powodu śmierci
           

          Taty

           

          składa

          Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 im. rtm. Witolda Pileckiego

          w Olsztynku

    • 01gru
    • 28lis
      • Koncert Fortecy
        • Koncert Fortecy

                      W Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Olsztynku było wiele działań związanych z 100. rocznicą odzyskania niepodległości przez Polskę. Były spektakle, konkursy, wystawy, spotkania z historykami IPN, akcja pomocy polskim szkołom na Litwie, posadzenie Dębu Pamięci.  W maju świętowaliśmy nadanie sztandaru szkole i w tym samym miesiącu chór szkolny wziął udział w uroczystościach z okazji 70. rocznicy śmierci rotmistrza Witolda Pileckiego w Muzeum na Rakowieckiej w Warszawie. Tam też poznaliśmy zespół „Forteca”. Spodobało nam się nie tylko ich granie, ale przede wszystkim  przekaz, jaki niosą swoją muzyką.  Sami o sobie mówią: „Jesteśmy patriotami i chcemy swoją twórczością pokazać, jakie wydarzenia i ich bohaterowie doprowadzili do miejsca, w których się teraz znajdujemy. Nasze utwory przybliżą wam te losy. Patrzymy wstecz, ale także w przyszłość. To od nas młodych ludzi zależy przyszłość naszej Ojczyzny”.

          Dlatego też  postanowiliśmy zaprosić „Fortecę” do Olsztynka. Koncert zespołu poprzedziły występy: Kornelii Zych z utworem Anny German „Człowieczy los”, naszego chóru szkolnego z dwiema wiązankami patriotycznymi i zespołu z Domu Kultury w Olsztynku „Szarlotka”, który zagrał utwór Fortecy „Orlątko”.

                      18 listopada rockowo – metalowe brzmienie zatrzęsło murami sali koncertowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich w Olsztynku.  Teksty piosenek oparte były na wydarzeniach II wojny światowej, a w niektórych utworach wykorzystane wiersze polskich poetów:  Kamila Krzysztofa Baczyńskiego, Feliksa Konarskiego i Władysława Broniewskiego.  Pięknie wybrzmiały utwory: „Ochotnik”, „Kto dziś się upomni o pamięć?”, „Bezimienni”. Riffy i solówki w Fortecowych piosenkach wypadły znakomicie. Trzeba też przyznać, że na tle zalewającej nas twórczości muzycznej, gdzie teksty utworów traktują o niczym, słowa kompozycji "Fortecy" robią ogromne ważenie.

          Koncert trwał półtorej godziny. Nie obyło się bez bisu. Publiczność stanowiły osoby w różnym wieku, od pierwszoklasistów,  nastolatków po seniorów i chyba wszyscy dobrze się bawili. Ten koncert był pewnego rodzaju klamrą, która zamknęła obchody Święta Niepodległości w naszej gminie. Było to zwieńczenie naszych dotychczasowych działań kulturalnych i artystycznych.

                      Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Irenie Jędruszewskiej za to, że mogliśmy gościć w jej murach.  Dziękujemy Pani Dyrektor Katarzynie Waluk i całej ekipie Domu Kultury, Panom Antoniemu Serafinowskiemu i Panu Wojtkowi Długokęckiemu, Pani Agnieszce Pieczara i firmie „Tymbark”.

          Szczególnie gorąco dziękujemy naszym darczyńcom, dzięki którym mogliśmy zorganizować koncert:

          NUTRIPOL SP. Z.O.O.
          FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA ”LEAR”
           Leszek Argalski
          Irena Kozioł
          OCTIM WYTWÓRNIA OCTU I MUSZTARDY
          PARTNER KSIĘGOWY Bożena Janiszewska-Rolka
          BAZA ZAPLECZA TECHNICZNEGO OLSZTYNEK

          Jerzy Witkowski
          Zuh Waldemar Mikitiuk
          Waldemar Młodkowski
          HURT- DETAL ARTYKUŁY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE Stanisław Słodownik
          PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MAGDALENKA
           Alina Janeczek
          Jolanta Wilkaniec
          APTEKA SŁONECZNA Katarzyna Krygier – Budnicka i Jacek Budnicki
          Brygida Kowalczyk

          Dariusz Jaszczanin
          BUDAREX Dariusz Kania
          POD ZAMKIEM Teresa Zajadlak

          Robert Dumka
          Bartosz Gątarz

          Tomasz Grzybowski - Usługi Kompleksowe - Usługi Dekarskie

          Paweł Ciszkowski
          Nadleśnictwo Wichrowo

          Małgorzata Gruszczyńska

           

           

          Organizatorzy – Katarzyna i Maciek Hacia, Sylwia Młodkowska, Grażyna Figielska

    • 27lis
        • Dwójka Polakom na Kresach – nasza szkoła organizuje w ramach projektu „Dwójka dla Niepodległej” świąteczną pomoc polskim szkołom na Litwie: Gimnazjum im. ks. Józefa Obrembskiego w Miejszagole (165 uczniów) i dwóm szkołom (230 uczniów) na terenie parafii Butrymańce, gdzie proboszczem jest ks. Józef Aszkiełowicz, wcześniej proboszcz w Miejszagole. Zapraszamy do włączenia się w akcję przygotowania 400 paczek dzieciom, w których mogą znajdować się polskie książki, słodycze, przybory szkolne i gry dydaktyczne. Każdy może przygotować paczkę lub wesprzeć finansowo nasze przedsięwzięcie wpłacając pieniądze na konto Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 2 im. rtm. Witolda Pileckiego w Olsztynku z dopiskiem „Paczka na Litwę”. 
          Numer konta: 90- 8823-0007-5001-0100-6620-0001 
          Paczki przynosimy do 15 grudnia, do Szkoły Podstawowej nr 2 im. rtm. Witolda Pileckiego w Olsztynku do sali 414.

    • 28lis
      •  Spotkanie z żeglarzem
        •  Spotkanie z żeglarzem

                      Dnia 23 listopada br. uczniowie klas III a oraz II a uczestniczyli w spotkaniu z żeglarzem,  p. Wacławem  Szukiel - pięciokrotnym zwycięzcą Mistrzostw Polski oraz medalistą w zawodach Pucharu Świata w klasie FINN. W 2007 r. pan Wacław  wywalczył dla Polski kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2008 r.

          Możemy być dumni, że pan Wacław jest mieszkańcem naszej gminy. Poprzez swoją działalność zachęca młodych ludzi do  aktywnego i bezpiecznego wypoczynku. Podczas spotkania pan Szukiel przybliżył dzieciom tematykę żeglarstwa, uczulił na bezpieczne korzystanie z wody. W związku z nadchodzącą zimą zwrócił uwagę na unikanie zabaw na zamarzniętych zbiornikach wodnych. Były też pytania konkursowe z możliwością zdobycia nagród książkowych. Uczestnicy spotkania otrzymali również gry planszowe.

                    Wszystkim zainteresowanym tą dyscypliną sportową proponujemy kursy żeglarskie lub naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego  w Mrągowie.

           

          Organizatorką spotkania była  pani Kasia Hacia.

           

          Hanna Kostrzewa

    • 26lis
      • Konkurs plastyczny- Symbole narodowe
        • Konkurs plastyczny- Symbole narodowe

          14 listopada w szkole Podstawowej w Olsztynku nr 2 im. rtm. Witolda Pileckiego został zorganizowany konkurs plastyczny dla klas I-III pt. „Symbole Narodowe”. Założeniem konkursu była popularyzacja wiedzy związane z szeroko pojmowaną symboliką państwa i narodu polskiego. Uwrażliwienie na wartości patriotyczno-narodowe. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem wpłynęły 48 prac. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością wyobraźnią twórczą, pomysłowością poczuciem estetyki. Czterdziestu uczestników  otrzymało nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Organizatorami konkursu były:

          B. Kidawa, E. Andrzejewska, A. Duda

          Anna Duda

                                                

    • 26lis
        • Uprzejmie informujemy, że zebranie Rady Rodziców odbędzie się w dniu 29.11.2018., (czwartek) o godzinie 18:00, w sali numer 116.

          Przewodniczący

          Robert Szelugowski

    • 19lis
      • Rewia na lodzie
        • Rewia na lodzie

                  16 listopada nasza klasa wybrała się na wycieczkę do Olsztyna. Głównym celem wyjazdu było obejrzenie widowiska opartego na motywach baśni „Królowa Śniegu” w wykonaniu Moskiewskiej Rewii na Lodzie. Znana z występów na całym świecie, Moskiewska Rewia na Lodzie zaprezentowała fantastyczne przedstawienie. Bogata scenografia, wspaniałe i różnorodne kostiumy, fantastyczne efekty specjalne, jak również układy choreograficzne i muzyka wzbogaciły wartość artystyczną spektaklu. Mogliśmy również podziwiać indywidualne popisy zawierające trudne elementy jazdy figurowej na lodzie.

                   To widowisko z pewnością dostarczyło  nam uczestnikom wielu emocji i pozostawiło po sobie wiele niezapomnianych wrażeń.

                                                        

                                                                                     Uczniowie kl. IIIa

           

           

           

    • 27lis
        • Serdecznie dziękujemy za dofinansowanie do organizacji koncertu zespołu patriotycznego „Forteca” z okazji 100. lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

                                                                                             Katarzyna i Maciej Hacia


          NUTRIPOL SP. Z.O.O.
          FIRMA USŁUGOWO - HANDLOWA ”LEAR”
          Leszek ArgalskiI
          Irena Kozioł
          OCTIM WYTWÓRNIA OCTU I MUSZTARDY
          PARTNER KSIĘGOWY Bożena Janiszewska-Rolka
          BAZA ZAPLECZA TECHNICZNEGO OLSZTYNEK

          Jerzy Witkowski
          Zuh Waldemar Mikitiuk
          Waldemar Młodkowski
          HURT- DETAL ARTYKUŁY SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWE Stanisław Słodownik
          PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE MAGDALENKA
          Alina Janeczek
          Jolanta Wilkaniec
          APTEKA SŁONECZNA Katarzyna Krygier – Budnicka i Jacek Budnicki
          Brygida Kowalczyk

          Dariusz Jaszczanin
          BUDAREX Dariusz Kania
          POD ZAMKIEM Teresa Zajadlak

          Robert Dumka
          Bartosz Gątarz

          Tomasz Grzybowski

          Paweł Ciszkowski
          NADLEŚNICTWO WICHROWO

          MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKA

    • 19lis
      • Jak uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku pokazali, że są prawdziwymi patriotami
        • Jak uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku pokazali, że są prawdziwymi patriotami

          Polska - wolna, niezależna od obcych mocarstw, wspaniała i dumna świętuje w tym roku stulecie odzyskania niepodległości. Nasi dziadowie, ojcowie czekali na to długie 123 lata, ale dzięki ich determinacji, odwadze i morzu wylanej krwi bohaterów my możemy się dzisiaj cieszyć wolnością.

          Uczczenie tego szczególnego wydarzenia Rodzinnym Śpiewaniem Piosenek Patriotycznych było od dawna wpisane w kalendarz szkolnych imprez. Przygotowania trwały długo, ponieważ organizatorzy zdawali sobie sprawę, że w setną rocznicę impreza ta musi być nadzwyczaj uroczysta.

          9 listopada 2018r po południu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku spotkali się miłośnicy patriotycznych pieśni i znawcy naszej historii. Wśród gości znaleźli się m.in.: burmistrz elekt Mirosław Stegienko wraz z żoną, dyrektorzy miejscowych szkół i przedszkola, dyrektor MOPS, nauczyciele, zuchy, harcerze, rodzice oraz mieszkańcy Olsztynka.

          W programie przygotowanym na ten wieczór znalazły się najpiękniejsze patriotyczne pieśni polskie m.in. „Przybyli ułani pod okienko”, „O mój rozmarynie”, „A nasza kompania” czy „Pierwsza kadrowa”. Uczestnicy mogli poznać historię tamtych dni w krótkim przedstawieniu przygotowanym przez klasę VIa pod kierunkiem pani Ewy Staniszewskiej.

          Podziwialiśmy także występ miejscowego zespołu "Swojska Nutka", który wspaniale reprezentował Dom Dziennego Pobytu w Olsztynku. W wykonywanym przez muzyków repertuarze znalazły się m.in. „Dokąd idziesz, Polsko?”, „966 rok” i „W krwawym polu, srebrne ptaszę”.

          W trakcie spotkania zaprezentowane zostały przez uczniów naszej “Dwójki” wiersze wybitnych polskich autorów, sławiące nasz wspaniały kraj. Niezwykle uroczyście wybrzmiały tego wieczoru: wiersz Marii Konopnickiej „Ojczyzna”, utwór Ryszarda Przymusa „Polska” i wspaniały, a tak dziś rzadko słyszany, wiersz Władysława Bełzy „Katechizm polskiego dziecka”. Mieliśmy także okazję podziwiać interpretację wiersza Janusza Szczepkowskiego „Opowiedz nam, Ojczyzno” wykonaną przez panią Wiolettę Żmijewską.

           Młodzi miłośnicy polskości uczcili tę setną rocznicę odzyskania niepodległości wspaniałym występem tanecznym, wykonując układ o wdzięcznej nazwie "Pofajdok".

          Szczególnym momentem tego wieczoru była prelekcja pana Włodzimierza Rudzkiego, który przedstawił relację swojego ojca - Eugeniusza Rudzkiego z tamtych pamiętnych dni listopadowych roku 1918r. Było to spotkanie z żywą historią, które na długo zapada w pamięci. 

          Na zakończenie Rodzinnego Śpiewania nasza uczennica klasy Va Kornelia Zych brawurowo wykonała utwór A. German “ Człowieczy los”, otrzymując owacje na stojąco.

          Organizatorami tego wzruszającego wydarzenia byli: Katarzyna Hacia, Maciej Hacia, Jolanta Witkowska, Grażyna Figielska, Hanna Kostrzewa, Sylwia Młodkowska. Anna Ciesielska natomiast przygotowała na ten wieczór wydanie specjalne gazetki "SKARB". Dzięki dofinansowaniu Rady Rodziców można było zapewnić gościom, oprócz doznań artystycznych, także poczęstunek.

          Chociaż patriotyzm to pojęcie niełatwe, a młodym najtrudniej je zaszczepić, to z taką kadrą pedagogiczną i takimi zapaleńcami, jak organizatorzy kolejnego już w historii szkoły Rodzinnego Śpiewania Piosenek Patriotycznych, wydaje się to bardzo możliwe. Bo dzięki takim wieczorom jak ten 9 listopada Polska na pewno nie zaginie…

                                                                                                                    Izabela Danilewicz

          Organizatorzy serdecznie dziękują pani Izabeli Danilewicz za profesjonale prowadzenie naszej uroczystości. Podziękowania kierujemy również do panów: Antoniego Serafinowskiego i Wojciecha Długokęckiego za przygotowanie ekranu.

    • 19lis
        • Fundacja Świętego Mikołaja

           

          W roku szkolnym 2018/2019 za pośrednictwem Fundacji św. Mikołaja przyznano 226 stypendiów! W Szkole Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego przyznano stypendia 2 uczennicom.

          Obecnie Fundacja, po raz pierwszy w grudniu, organizuje świąteczną akcję

          „ Stypendium od serca.” Dzięki tej akcji jeszcze więcej uczniów może otrzymać

          szansę  na rozwój talentów i zainteresowań.

           

          Zasady są proste:

          Akcja trwa od 4 do 21 grudnia br. Do każdych 500 zł, które wpłyną na subkonto szkoły w tym okresie, Fundacja dopłaci drugie 500 zł.

          Podaję fragment z regulaminu programu Stypendia św. Mikołaja (pkt. II, ppkt. b.):

          Każda Szkoła, która ma wpłaty na swoim Subkoncie w okresie od 20 września 2018 r. do 19 września 2019 r. – otrzyma od Fundacji 250 zł na stypendia za każde 500 zł wpłacone w tym czasie na jej Subkonto (dopłaty nie dotyczą środków pozyskanych z tytułu 1% podatku od darczyńców) z wyjątkiem wprowadzonego szczególnego okresu, w którym dopłaty będą wyższe, o czym szkoły zostaną wcześniej poinformowane. Szczególny okres stanowi czas akcji „Stypendium od serca”, która odbywa się od 4 do 21 grudnia 2018 r. Do każdych 500 zł, które wpłyną na Subkonto szkoły w tym okresie, Fundacja przekaże na stypendia drugie 500 zł. Zasady dotyczące szczególnego okresu mają zastosowanie tylko dla szkół, które w tym czasie mają wpłaty na swoim Subkoncie w wysokości min. 500 zł. Dopłaty i premie zostaną przekazane na Subkonto Szkoły do 27 września 2019 r.

          Gorąco zachęcamy do organizacji świątecznych kiermaszy, zbiórek, Mikołajek i innych wydarzeń na rzecz Stypendiów św. Mikołaja, aby zwiększyć liczbę uczniów, którzy dzięki dodatkowemu wsparciu będą mogli rozwinąć swoje talenty.

                                                                                                            Joanna Kowalewska

                                                                                                               Fundacja Świętego Mikołaja

           

          W związku z powyższą akcją będziemy wdzięczni za każdą kwotę wpłaconą

          na subkonto naszej szkoły

           

          Numer subkonta Szkoły Podstawowej nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku

          96 1090 0004 9149 0000 0000 0493

          Odbiorca:

          Fundacja Świętego Mikołaja,
          ul.Przesmyckiego 40,
          05-500 Piaseczno                                                                                      

                                                                                                                               Elżbieta Łoniewska

                                                                                                                      koordynator na terenie szkoły

           

    • 19lis
    • 14lis
      • Odnośnik: http://sp-olsztynek.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=663
        • Dzień 9 listopada 2018 roku w 100 rocznicę Odzyskania Niepodległości w naszej szkole przebiegał nie tylko pod znakiem Niepodległej, ale też i pod znakiem zdrowia. W tym dniu nasi uczniowie mogli spróbować świeżych soków wyciskanych z owoców i warzyw.  Przygotowane przez uczniów klasy VIII a i VII c pod kierunkiem p. Anny Sołoducha, p. Małgorzaty Szostek i przy wsparciu pań  Anny Duda, Sylwii Stankiewicz i pań z Zespołu Szkoła Promująca Zdrowie .

          Do przygotowania naszych soków wykorzystaliśmy, aż 100 kilogramów owoców i warzyw (jabłek, gruszek, marchwi).

          Cała akcja nie byłaby możliwa, gdyby nie zaangażowanie p. Roberta Szelugowskiego Przewodniczącego Rady Rodziców i firmy AGROVIS. Dzięki ich zaangażowaniu i wsparciu  otrzymaliśmy niezbędne produkty.

          Celem naszej akcji jest propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych oraz wzbogacanie naszej diety o produkty bogate w witaminy, tak drogocenne dla naszego organizmu.

                                             Anna Sołoducha i Małgorzata Szostek

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku
      • 89 5192375
      • Szkoła Podstawowa nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku, ul. Ostródzka 2, 11-015 Olsztynek
        11-015 Olsztynek
        Poland
      • Administratorem jest Szkoła Podstawowa nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku (nr tel.: 089 – 519 23 75, adres e-mail: sp2@olsztynek.pl). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: adres e-mail – inspektor@cbi24.pl. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą, udzielona poprzez wyraźne działanie potwierdzające (tj. przesłanie wiadomości). Pani/Pana dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń. Dane są ujawniane wyłącznie osobom upoważnionym przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Galeria zdjęć

    • brak danych