• Drogi Rodzicu,

koszt wyżywienia w oddziale przedszkolnym na rok szkolny 2020/2021 wynosi :

• 3 posiłki ( śniadania, obiad, podwieczorek ) - 7,50 zł
          • 2 posiłki ( śniadania, obiad) - 6,50 zł.

1. Wysokość prognozowanej opłaty za wyżywienie wyliczana jest według wzorca :

stawka dla zgłoszonej ilości posiłków x ilość dni

1. Płatność naliczana jest każdego miesiąca z góry ( PŁATNE Z GÓRY) . Należność należy uregulować do każdego 15 dnia miesiąca.

1. Nieobecność dziecka należy zgłosić osobiście ( pisemnie) w sekretariacie szkoły dzień wcześniej lub w dniu nieobecności dziecka do 7:15 ( MOŻNA ZGLOSIĆ TEL.

89 519 23 75, pod warunkiem doniesienia pisemnej informacji)  tylko wtedy dziecko ma odmawiany i odpisywany posiłek.

1. Ostateczna kwota do zapłaty wyliczana jest po zakończeniu danego miesiąca . Ewentualna korekta przeniesiona jest na następny miesiąc.

1. Opłatę za wyżywienie regulujemy przelewem:

Szkoła Podstawowa nr 2 im. rotmistrza Witolda Pileckiego w Olsztynku

ul. Ostródzka 2 , 11-015 Olsztynek

nr konta: 74 8823 0007 2001 0100 1935 0006

tytułem: imię i nazwisko dziecka, klasa, za jaki miesiąc

1. Ewentualne zgłoszenia dokonywane na prywatny numer pracownika nie zostaną uwzględnione.

Kontakt tylko pod numer tel. 89 519 23 75.

1. Do 5 dnia każdego miesiąca za pośrednictwem LIBRUSA rodzicom będzie pozakazywana informacja o wysokości należnej opłaty za dany miesiąc ( dodatkowe Informacje można uzyskać pod numerem telefonu 89 519 23 75 , referent Angela Burcz)
          2. Po zakończeniu umowy o korzystanie z posiłków, ewentualne nadpłaty zostaną przekazane na rachunek bankowy podany w deklaracji.
          3. Powstałe zaległości Szkoła będzie dochodziła , po bezskutecznym pisemnym wezwaniu do zapłaty, w postępowaniu sądowym.

]